Výběrové řízení na obsazení plochy určené pro prodej občerstvení na městské slavnosti Vodňanské rybářské dny 2024 - AKTUALIZOVANÉ

21.02.2024
AKTUALIZOVANÉ - Výběrové řízení na obsazení plochy určené pro prodej občerstvení...

Město Vodňany prostřednictvím příspěvkové organizace Městské kulturní středisko Vodňany jako hlavního pořadatele slavností Vodňanské rybářské dny 2024 vyhlašuje Výběrové řízení na obsazení centrální plochy na náměstí Svobody určené pro prodej občerstvení během městských slavností Vodňanské rybářské dny, které se budou konat ve dnech 17. a 18. 5. 2024.


Výběrová komise bude nejméně 3-členná, tvoří ji alespoň 2 zástupci města Vodňany a 1 zástupce za MěKS Vodňany


Soutěží se centrální lokalita na náměstí Svobody určená výhradně pro prodej nápojů, další lokality v max. velikosti prodejní plochy 25 m2 pro prodej občerstvení budou označeny, naceněny a budou k dispozici pro zájemce za konkrétně vyspecifikovaných podmínek. Cena bude vždy uvedena u příslušného místa v e-tržišti po spuštění elektronických rezervací na www.meksvodnany.cz/vodnanskerybarskedny nejpozději na začátku března. Minimální cena točeného piva bude po domluvě s caterery stanovena před začátkem akce zadavatelem a hlavním pořadatelem akce.


Celé znění v souboru přiloženém níže..

Další aktuality

V této kategorii zatím nejsou žádné příspěvky.