Jeden svět poprvé ve Vodňanech

09.02.2024
Vodňany se letos premiérově připojují na mapu festivalu Jeden svět...
Jeden svět poprvé ve Vodňanech

Vodňany se letos premiérově připojují na mapu festivalu Jeden svět. Pořadatelem v místě je Městské kulturní středisko Vodňany. Festival bude probíhat v termínu od 8. do 20. dubna a ve svém závěru se stane součástí další pilotní akce: festivalu sociálního podnikání Zabydlet Vodňany.


Pro začátek jsme do Vodňan zvolili malý, tzv. školní balíček a v průběhu dvou týdnů (8.–18. 4.) promítneme ve zdejším kulturním domě, který slouží také jako kinosál, dokumenty pro mladší i starší školní děti a středoškolskou mládež.


Od 18. do 20. dubna se bude ve městě konat pilotní ročník kulturně-komunitní akce - festivalu sociálního podnikání Zabydlet Vodňany. Součástí programu budou také dvě veřejné projekce festivalu Jeden svět, jedna se uskuteční také v sále kulturního domu, druhá na nově vybudovaném Dvorku u Koníčka, který spravuje místní knihovna.


V těchto dnech má náš tým napilno s výběrem filmů a diskutujících. V následujících novinkách budeme sdílet detaily. Je nám ctí, že jsme po boku dalších měst součástí této ojedinělé a prestižní akce svého druhu a pevně doufáme, že tato událost se stane stálicí místního kulturního menu.


JEDEN SVĚT PŘEDSTAVUJE PRVNÍ FILMY. NESOUTĚŽNÍ DOKUMENTY NOVĚ DOPLNÍ FIKCE


Za pořadatele

Michala Piskačová

Ředitelka Městského kulturního střediska Vodňany

+420602302083

Další aktuality

V této kategorii zatím nejsou žádné příspěvky.